Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

Mas Kimya olarak faaliyet alanımız, petrokimya ürünleri, plastik hammadde ve özel kimyasal ürünlerin ticaretidir.

Avrupa, Amerika, Orta ve Uzak Doğu bölgelerinde bulunan iş ortaklarımızın desteği ile küresel hammadde piyasalarında faaliyet göstermekteyiz. Kimya ve Plastik sektörlerindeki 30 yılı aşkın tecrübemiz ile değerli müşteri ve tedarikçilerimize kaliteli, dinamik, çözüme yönelik servis vermekteyiz.

Muhtelif hammaddeleri, dökme ve ambalajlı, gerek depolarımızdan, gerekse liman ve fabrika teslimi olarak müşterilerimize sunmaktayız.

Uzun yıllara yayılan tecrübemiz ve farklı ürün grupları ile özellikle Boya, Tarım, Yapıştırıcı, Poliester Reçine, Kompozit ve Mürekkep sektörlerindeki değerli müşterilerimize ana tedarikçi olarak hizmet vermekteyiz. Yine Türkiye’de hızla büyümekte olan İlaç ve Kişisel Bakım sektörlerindeki sanayicilerimize, değerli tedarikçilerimizin  ürün portföyleri doğrultusunda, her geçen gün yeni ürünler sunmaktan memnuniyet duyuyoruz ve anılan tüm bu sektörlerde kalıcı uzun soluklu hizmet vermeyi de bir şirket politikası olarak sürdürmekteyiz.

Çalıştığımız firmalara yakınlığımız, müşteri odaklı yaklaşımımız ve değişen küresel koşullara ayak uydurabilmemiz, uzun yıllardır sektörümüzün güvenilir firmaları arasında yer almamızı sağlamıştır.

Firmaların hammadde ihtiyaçlarını, rekabetçi koşullarda ve uzun soluklu çalışma hedefi doğrultusunda, karşılamak aslolan hedefimizdir.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam